Rychlá navigace


Finanční

analýza

Potřebujete zjistit, jaká je finanční kondice Vašeho podniku nebo firmy Vašeho odběratele? Zpracujeme Vám finanční analýzu a zjistíme problematická místa financování, včetně návrhu na jejich odstranění.

Více informací

Procesní

audit

Potřebujete zlepšit výkonnost firmy a identifikovat slabá místa v interních i externích procesech společnosti? Navrhneme jejich optimalizaci na základě výsledků provedené procesní analýzy.

Více informací

Hodnocení

investic

Potřebujete zjistit, zda se Vám plánovaná investice vrátí? Posoudíme Vám její celkový přínos pro Vaši firmu.

Více informací

Kontaktujte nás

Sídlo:
Pažoutova 2603
397 01 Písek

Kontaktní místo:
Za Gymnáziem 2450
397 01 Písek

Technické zázemí:
Drahonice 70
389 01 Vodňany

info@starconsult.cz
+420 607 453 353

ToplistProdáme s.r.o.

Nabízíme k prodeji s.r.o. se sídlem v Praze, rok založení 2015, zcela splacený základní kapitál 500.000 Kč, společnost nemá zaměstnance ani žádné závazky, nikdy nevykonávala žádnou činnost. Není plátcem DPH. Sídlo na adrese virtuální kanceláře je uhrazeno do poloviny roku 2019, je zde k dispozici zasedací místnost. Společnost byla pořízena za účelem realizace projektu, který se nakonec neuskutečnil. Ke společnosti náleží doména s názvem společnosti. Cena 49.000 Kč. V případě zájmu nás kontaktujte přes kontaktní formulář.Školení a semináře

Naše společnost se také ve spolupráci s firmou Technologický a vzdělávací institut s.r.o. zabývá pořádáním školení a seminářů. Pro Vaše zaměstnance připravíme na míru ušité školení v oblastech:

  • ekonomiky a financí
  • daní a účetnictví
  • personalistiky a mezd
  • obchodního práva

Semináře jsou realizovány externími lektory, předními odborníky v dané oblasti (jak ze sféry akademické, tak i ze sféry podnikové), kteří mají dostatek zkušeností, aby mohli nabídnout kvalitní výukový program.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky