Rychlá navigace


Finanční

analýza

Potřebujete zjistit, jaká je finanční kondice Vašeho podniku nebo firmy Vašeho odběratele? Zpracujeme Vám finanční analýzu a zjistíme problematická místa financování, včetně návrhu na jejich odstranění.

Více informací

Procesní

audit

Potřebujete zlepšit výkonnost firmy a identifikovat slabá místa v interních i externích procesech společnosti? Navrhneme jejich optimalizaci na základě výsledků provedené procesní analýzy.

Více informací

Hodnocení

investic

Potřebujete zjistit, zda se Vám plánovaná investice vrátí? Posoudíme Vám její celkový přínos pro Vaši firmu.

Více informací

Kontaktujte nás

Sídlo:
Pažoutova 2603
397 01 Písek

Kontaktní místo:
Za Gymnáziem 2450
397 01 Písek

Technické zázemí:
Drahonice 70
389 01 Vodňany

info@starconsult.cz
+420 607 453 353

ToplistProdáme s.r.o.

Nabízíme k prodeji s.r.o. se sídlem v Praze, rok založení 2015, zcela splacený základní kapitál 500.000 Kč, společnost nemá zaměstnance ani žádné závazky, nikdy nevykonávala žádnou činnost. Není plátcem DPH. Sídlo na adrese virtuální kanceláře je uhrazeno do poloviny roku 2022, je zde k dispozici zasedací místnost. Společnost byla pořízena za účelem realizace projektu, který se nakonec neuskutečnil. Cena 49.000 Kč. V případě zájmu nás kontaktujte přes kontaktní formulář.Naše služby

Nabízíme komplexní služby v oblasti podnikatelského poradenství, naše služby jsou každému klientovi ušity na míru přesně podle jeho potřeb a jeho požadavků, ať již jde o drobného řemeslníka, živnostníka nebo velkou firmu. Zaručujeme svým klientům naprostou diskrétnost a mlčenlivost o všech okolnostech spolupráce a zpracovávaných datech. 

Služby z oblasti ekonomického a finančního poradenství nabízíme ve spolupráci s právní kanceláří zaměřenou na obchodní právo, daňovým poradcem, auditorem a soudním znalcem v oblasti ekonomiky; proto můžeme tyto služby poskytovat na patřičné úrovni s vysokým standardem.

Pro konkrétní informace k nabízeným službám rozklikněte nabídku v horním menu.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se